O nás

Naše společnost AB Asistent s.r.o. vznikla v březnu 2011. Zakladatelé mají více než 10ti leté bohaté zkušenosti v oborech zdravotnictví, kompenzačních pomůcek a při zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Provozujeme e-shop, prodejnu a půjčovnu zdravotních pomůcek pro děti i dospělé Polámaný mraveneček.

Jsme zaměstnavatel s více než 50% zaměstnanci se zdravotním postižením. Nákupem u nás můžete čerpat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

V AB Asistent s.r.o. můžete najít pod jednou střechou řešení v mnoha životních situacích. Naší prioritou je maximální spokojenost všech zákazníků. Naši dodavatelé vyrábí zdravotnické potřeby mnoho desetiletí ve vysoké kvalitě. Nabízíme Vám pouze kvalitní výrobky, které mají maximální funkčnost a spolehlivost. Jsme připraveni Vám odborně poradit. Zakoupenou kompenzační pomůcku Vám rádi sestavíme a předvedeme. Příjímáme poukazy zdravotních pojišťoven. Navštivte naší prodejnu zdravotnických potřeb a pomůcek Polámaný mraveneček.

Nabízíme i RYCHLÉ řešení – vhodnou pomůcku Vám rádi zapůjčíme - nonstop infolinka 734 605 000. Máme pro Vás připravené tyto pomůcky:

  • Mechanické invalidní vozíky
  • Chodítka různých typů
  • Toaletní křesla
  • Polohovatelná lůžka + matrace
  • Elektrické skútry
  • Zvedáky do van

 

Prodejna a půjčovna zdravotnických potřeb a pomůcek Polámaný mraveneček, Rybná 11, Praha 1

Naše prodejna a půjčovna zdravotnických potřeb a pomůcek , Rybná 11, Praha 1

 

Nahoru

 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
Mobil +420 777 709 193
Telefon +420 224 819 360
Email objednavky@zdravotni.cz
 

Tip na nákup

 

Nově nabízíme

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace