Repasované pomůcky

Repasované pomůcky jsou již jednou vydané, použité a zrepasované – tzn. vyčištěné, případně opravené, aby mohly být předány dalšímu klientovi jako plně funkční a vyhovující. Jsou plně hrazeny pojišťovnou a jejich cena je víceméně pro pojišťovnu symbolická. Skladem máme repasované vozíky, lůžka a některé typy zvedáků, proto neváhejte využít naše služby.

Tyto pomůcky nelze koupit. Patří příslušné zdravotní pojišťovně, a ta je může vydat pouze svému pojištěnci na poukaz. V případě zájmu o některou z pomůcek je třeba si ji předem vybrat a zarezervovat (přímo v naší prodejně nebo telefonicky či mailem).

Výhoda repasovaných pomůcek? Pomůcky jsou velmi levné, jsou plně hrazeny a běžně předepisovány odbornými lékaři. Přednost má téměř vždy zapůjčení (vydání) repasovaného zdravotnického prostředku. V případě, že chcete požádat lékaře, potažmo zdravotní pojišťovnu o předepsání zdravotní pomůcky ze skupiny invalidních vozíků, lůžek nebo zvedáků, přineste si k lékaři kód zdravotní pomůcky repasované.

Kontakt
Tel.: 777 709 193
E-mail: repase@zdravotni.cz

 

Repasované pomůcky - prodejna zdravotnických potřeb a pomůcek, Rybná 11, Praha 1

Obrázky repasovaných pomůcek jsou pouze ilustrativní.

 

Nahoru

 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
Mobil +420 777 709 193
Telefon +420 224 819 360
Email objednavky@zdravotni.cz
 
InfoBox
 

Tip na nákup

 

Nově nabízíme

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace